Sociální karty v roce 2014 - více informací k ukončení sKaret zde.

Půjčka bez registru a zástavy

Půjčka bez registru ihned

Finanční služby nebankovního sektoru využívá velmi mnoho lidí. Tím hlavním důvodem, proč si lidé půjčují peníze z u nebankovních úvěrových firem je snadná dostupnost. Zatímco v bance můžete narazit na přísné podmínky – vysoká hranice minimálního příjmu nebo kontrola finančních registrů. U nebankovních společností jsou podmínky mnohem příznivější. Je snadno možné získat peníze i bez ověřování registrů nebo i při nízkém příjmu.

Půjčka bez registru

Půjčka bez registru představuje typickou nebankovní finanční službu. Ta případným zájemcům umožnuje získat úvěr i bez nahlížení do registrů. Bankovní i nebankovní registry shromažďují informace z mnoha různých zdrojů. Díky nim mají finanční instituce velmi dobrý přehled o tom, kdo je poctivé a včas splácí svoje závazky. Nebo i o tom, kdo je naopak nespolehlivý a zapomíná platit včas nebo si vzal velké množství půjček.

Nevýhodou, jakou má půjčka bez registru, jsou vyšší úroky nebo poplatky. Zatímco v bance můžete mít peníze s nízkým úrokem jen několik málo procent, u nebankovní půjčky zaplatíte nezřídka i několik desítek procent. V některých případech dokonce i mnohem více. To je ta druhá strana mince, kterou mají snadno dostupné nebankovní úvěry.

Půjčka bez zástavy

V nebankovním sektoru můžeme najít tři hlavní typy půjček. Prvním typem jsou klasické finanční produkty. U nich, podobně jako v bance, musíte doložit svůj příjem. Sice můžete mít peníze i bez kontrolování registrů, ale i zde musíte splnit určité nároky na minimální příjem (svůj nebo případného ručitele). Druhou nabídkou jsou půjčky bez prokazování příjmu. U nich není potřeba, abyste dokládali jakýkoliv příjem. Zároveň ale tyto úvěry bývají značně omezené. Pohybují se v rozmezí 1000 – 20000 Kč. Víc peněz bez dokazování příjmu neposkytují ani nebankovní společnosti. Tyto dva hlavní typy jsou půjčky bez zástavy

Posledním typem jsou pak půjčky se zástavou – kdy si sice můžete půjčit téměř libovolnou sumu a nemusíte dokládat příjem. Ale musíte být schopni poskytnout adekvátní protihodnotu. Což je nejčastěji zástava domu, bytu nebo třeba auta. Je to sice způsob, jak můžete mít libovolné finanční prostředky, ale pokud nemáte nic, čím byste mohli u nebankovní společnosti ručit. Máte smůlu.

Pokud hledáte kvalitní a prověřené půjčky bez zástavy a bez registru – pak využijte následující nabídku. Peníze můžete mít ještě dnes- vyřízení a výplata peněz je zaručena již do jedné hodiny. Šanci má každý, kdo potřebujete peníze.

Další finanční nabídky: