Sociální karty v roce 2014 - více informací k ukončení sKaret zde.

Hotovostní půjčka 30000 Kč na směnku ještě dnes

Půjčka na směnku v hotovosti do 30 000 Kč nabízí šanci získat peníze i lidem s exekucí nebo bez příjmu. Je to nabídka, kde mají šanci dostat peníze i „problémoví klienti“, kterým jinde nepůjčí.
Pokud máte hluboko do kapsy, a nevíte kde sehnat peníze, pak pro vás máme jeden tip. Pokud jste zjistili, že v bance máte zavřené dveře, a že i nebankovní společnosti zamítají vaše žádosti o poskytnutí půjčky, tak by vás mohla zajímat spolehlivá půjčka na směnku. Je to ověřená šance získat peníze v hotovosti i pro lidi, co jim jinde nepůjčí.

Půjčka v hotovosti na směnku

Zatímco v bance nebo i u nebankovní společnosti, musíte být schopni doložit svůj příjem. A také být bez záznamu v registru nebo bez exekuce, u půjčky na směnku to funguje jinak.

Netvrdíme, že je tato půjčka dostupná pro každého. Existuje řada „problémových klientů“, kterým opravdu není možné půjčit žádné peníze.

Je ale velká řada lidí, kteří sice momentálně nemohou doložit svůj příjem (třeba proto, že v práci dostávají podstatnou část příjmu v hotovosti na ruku). Nebo mají příjmy z nějakého zdroje, který není zcela oficiální.

Půjčka na směnku i pro lidi s exekucí

To samé platí i pro exekuce. Do exekuce se může člověk dostat velmi snadno. A nic to nevypovídá o tom, jestli je to „notorický dlužník a neplatič“, nebo jestli měl prostě jenom jednou smůlu a teď za to nese následky.

Pokud máte záznam v registru exekucí, tak vám banka nebo i většina nebankovních společností nikdy nepůjčí. A to, že nyní máte slušný příjem, ze kterého byste byli schopni bezproblémově splácet, je už nezajímá.

Hotovostní půjčka 30000 Kč na směnku

U této půjčky na směnku můžete dostat až 30000 Kč v hotovosti na ruku. Nepotřebujete potvrzení o příjmu. Obejdete se i bez ručitele a je to i bez zástavy. To, že máte exekuci, nevadí. K získání úvěru na směnku vám stačí doložení totožnosti (platné osobní doklady), místa kde bydlíte.

Také je potřeba doložit, jak budete peníze splácet. Stačí, že máte nárok na nějaké sociální dávky, nebo třeba na důchod, mateřskou nebo rodičovskou. Nebo že někde pracujete (byť máte část příjmu bokem). Tohle už ale může být předmětem individuálního jednání.

U této půjčky máte velkou výhodu v tom, že máte možnost individuálního posouzení. U každého zájemce o peníze se posuzuje schopnost vrátit půjčené finanční prostředky individuálně. Šanci získat peníze tak mají i lidé s exekucí, lidé bez příjmu nebo s jiným omezením „solventnosti“.

Půjčka v hotovosti na směnku ještě dnes

Tato půjčka na směnku funguje velmi jednoduše. Na začátku byste měli vyplnit krátkou poptávku, kde uvedete, kolik potřebujete peněz. Základní půjčka je nabízena do 30 000 Kč (ale i zde je prostor pro individuální jednání).

Měli byste uvést, jestli máte nějaké zdroje doložitelného příjmu, jak a z čeho budete splácet. Za jak dlouho byste mohli úvěr uhradit.

Na základě této poptávky budete následně kontaktováni k domluvení osobní schůzky. Při osobním setkání byste doložili požadované doklady (co přesně se dozvíte po telefonu nebo emailem) a ihned by vám byli vyplaceny peníze.

Celý proces získání půjčky na směnku může být velmi rychlý. Není problém získat peníze v hotovosti ještě dnes.

Půjčka na směnku bez poplatků předem

U této půjčky není požadováno placení nějakých poplatků předem. Za ověření vaší žádosti nic neplatíte. Jediné poplatky spojené s touto půjčkou, jsou ty, které hradíte v rámci pravidelných splátek (měsíční splátky nebo jednorázová splátka). Půjčená suma je navýšena o příslušný úrok. Neplatíte zde ale nic předem.