Sociální karty v roce 2014 - více informací k ukončení sKaret zde.

Půjčka do hodiny v hotovosti na ruku – první je zdarma

Tato nebankovní půjčka nabízí až 16 000 Kč v hotovosti na ruku na 30 dní. První půjčka je zdarma. Bez úroků a bez poplatků. Půjčení peněz vás nic nestojí. Vracíte jen tolik, kolik jste si půjčili. Vše vyřídíte do 10 minut. Peníze máte ještě dnes, často už do hodiny, klidně i v hotovosti na ruku v nejbližší trafice.

Pokud potřebujte peníze, pak máte na výběr z velkého množství nejrůznějších půjček a úvěrů. Malé půjčky do výplaty nabízí jak banky, tak i nebankovní společnosti. Získání takové krátkodobé půjčky je velmi snadné a rychlé.

Tato nebankovní půjčka má ale řadu výhod, které jinde nenajdete. Můžete zde dostat peníze v hotovosti na ruku (jinde vyplácí půjčky obvykle jen bezhotovostním převodem na účet v bance). První půjčku zde navíc můžete mít úplně zadarmo, neplatíte žádné úroky nebo poplatky.

Půjčka 16 000 Kč bez úroků a bez poplatků

Tato krátkodobá nebankovní půjčka vám nabízí až 16 000 Kč na 30 dní bez úroků a bez poplatků. Za měsíc budete vracet právě jen tolik, kolik jste si na začátku půjčili. Tahle půjčka se tedy opravdu vyplatí, protože vás to nic nestojí:

  • Krátkodobá nebankovní půjčka od 1000 Kč do 16 000 Kč
  • Splatnost 7 až 30 dní (s možností prodloužení)
  • První půjčka je zdarma – bez úroků a bez poplatků
  • Peníze do 10 minut na účet v bance
  • Peníze i v hotovosti na ruku v trafice
  • Bez ručitele a bez zástavy

Půjčka v hotovosti na ruku ještě dnes

Aktuálně je v ČR nabízeno několik desítek nebankovních půjček a úvěrů. Ty ale zpravidla nabízí možnost vyplacení finančních prostředků jen bezhotovostním převodem na účet v bance.

Pro někoho je ale výhodnější, pokud by si mohl vyzvednout peníze z půjčky i v hotovosti. A to vám právě tento nebankovní úvěr nabízí.

U této půjčky můžete dostat peníze i v hotovosti na ruku. Už do hodiny si je můžete vyzvednout na některém partnerském místě. Tato nebankovní společnost spolupracuje se sítí trafik společnosti Geco. Tyto trafiky najdete v nákupních centrech, na zastávkách hromadné dopravy, v prodejnách Kaufland nebo i jinde.

Můžete si tedy velmi snadno vyřídit vše potřebné přes internet. A pak si zajít pro peníze v hotovosti do nejbližší trafiky. Peníze můžete mít ještě dnes.

Jaké má podmínky půjčka v hotovosti?

Získání finančních prostředků není nijak složité. K vyřízení vám stačí jen občanka a pár osobních informací. Mezi základní podmínky patří především:

  • Minimální věk 18 roků
  • Být občanem ČR
  • Platný občanský průkaz
  • Nemít žádné exekuce

Online půjčka i v hotovosti do 10 minut

O peníze si můžete požádat prostřednictvím této nezávazné online žádosti. Během 10 minut budete vědět, kolik si můžete půjčit a za jakých podmínek. Peníze můžete mít ještě dnes: