Sociální karty v roce 2014 - více informací k ukončení sKaret zde.

Půjčka 150000 Kč bez ručení nemovitostí a bez poplatků předem

Nevíte kde sehnat peníze? V bance před vámi „zavírají“ dveře a u nebankovních společností vám nabízí jen krátkodobé mikropůjčky, jen pár tisíc korun na několik týdnů? A když už nabízí víc, tak chtějí ručení – zástavu nemovitosti? V takovém případě by vás možná mohla zajímat nabídka půjčky 150000 Kč, která je bez ručení nemovitostí a bez placení poplatků předem. Peníze navíc můžete dostat i v hotovosti, do 20 minut od podepsání smlouvy.

Půjčka 1500000 Kč na účet nebo i v hotovosti

Tato nebankovní půjčka je poskytována ve výši od 5000 Kč do 150000 Kč. Splatnost si pak můžete zvolit v rozmezí od 12 měsíců do 42 měsíců (tedy 1 až 3,5 roku). Hradí se zde pravidelné měsíční splátky.

O peníze si můžete požádat online. Nezávaznou online žádost najdete i zde na stránce. Po vyplnění všech údajů bude provedeno předběžné vyhodnocení, a vy se ihned dozvíte, zda splňujete požadované podmínky. A také to, kolik peněz byste mohli dostat, na jak dlouhou dobu a kolik bude měsíční splátka.
Tato nebankovní půjčka je poskytována ve výši od 5000 Kč do 150000 Kč.

Pak se můžete rozhodnout, zda budete pokračovat ve vyřizování půjčky přes internet. V tom případě pak není potřeba nikam chodit nebo jezdit, a peníze vám budou poslány do 24 hodin na účet v bance. Nebo si můžete, dohodnout schůzku na pobočce této úvěrové společnosti, a pak můžete mít peníze i v hotovosti – do 20 minut od podepsání smlouvy. Tato nebankovní společnost má aktuálně jedinou pobočku a to ve městě Praha na Olšanském náměstí.

Půjčka bez ručitele a bez zástavy

Při schválení této půjčky stačí splnit jen několik málo základní podmínek. Mezi ně patří třeba to, že by vám mělo být alespoň 21 roků a současně by vám nemělo být více než 75 roků. Vyřízení je pak bez ručitele a bez zástavy. Pro půjčku do 150 000 Kč tedy nepotřebujete žádné ručení nemovitostí ani nic jiného. Je ale požadováno, abyste měli minimální pravidelný měsíční příjem alespoň 10000 Kč.

Kromě výše uvedeného je dále potřeba doložit dva doklady. Měli byste být občanem ČR a mít zde trvalé bydliště. A toto trvalé bydliště by nemělo být na městském/obecním úřadu. Vadí také, když jste v exekuci nebo insolvenci.

Půjčka bez úroků na tři měsíce

Nyní si také můžete půjčit peníze i bez úroků. Pokud totiž právě nyní požádáte o půjčku. a tu pak během následujících 3 měsíců celou splatíte, pak vám budou vráceny všechny zaplacené úroky. Ve výsledku pak tedy máte peníze s úrokem 0%. Akce platí pro půjčky sjednané v období od 1. 5. 2017 do 31. 7. 2017. Úrok půjčky bude 0 % a RPSN od 4,1 %