Sociální karty v roce 2014 - více informací k ukončení sKaret zde.

Půjčka 30 000 Kč na cokoliv i bez potvrzení o příjmu

Nebankovní společnost Ferratum Bank, nabízí výhodnou akci pro nové klienty. Můžete zde dostat až 30 000 Kč na cokoliv. Obejdete se i bez potvrzení o příjmu a zabere to maximálně 10 minut. První půjčku navíc můžete mít úplně zadarmo. Bez poplatků a bez úroků. Neplatíte nic navíc. Jenom to, co jste si půjčili.
Nebankovní finanční společnost Ferratum Bank, poskytuje půjčky v ČR, již více než 15 roků. Aktuálně má pro nové klienty připravenou velmi výhodnou nabídku. Můžete zde dostat až 30 000 Kč, i bez potvrzení o příjmu, a nic vás to nestojí.

Pokud si jako nový klient vezmete půjčku do 30 000 Kč, kterou následně do 1 měsíce (30 dní) splatíte, pak vám nejsou účtovány žádné poplatky (ani předem ani v průběhu splácení). A celkové úroky jsou 0%.

Je to výhodná krátkodobá půjčka bez navýšení. Vracíte jen to, co jste si půjčili. Nic navíc.

První půjčka do 30 000 Kč bez úroků a bez poplatků

Tato výhodná akce, je určená pro nové klienty. Ti si hned napoprvé mohou půjčit až 30 tisíc korun. A pokud peníze včas vrátí, nic je to nestojí:

  • Půjčka od 2500 Kč do 30 000 Kč
  • Do 30 dní je to zdarma (bez úroků a bez poplatků)
  • Rychlé vyřízení přes internet, peníze můžete mít ještě dnes
  • Bez ručitele a bez zástavy
  • Obvykle se obejdete i bez potvrzení o příjmu

Neomezené půjčky až do 80 000 Kč s minimální splátkou

Stávající klienti si u Ferratum Bank mohou půjčit až 80 000 Kč. Každý měsíc jim pak stačí zaplatit jen minimální měsíční splátku, a peníze mohou mít neomezeně dlouhou.

U půjčky totiž máte možnost čerpat finanční prostředky neomezeně, z dostupného úvěrového limitu. Pokud část peněz vrátíte, prostřednictvím pravidelných měsíčních splátek, můžete si je kdykoliv půjčit znovu.

Neustále tak máte k dispozici finanční rezervu. Když z ní nic nečerpáte, nic vás to nestojí. Pokud si nějaké peníze vyberete (můžete i opakovaně v průběhu jednoho měsíce), stačí vám pak jen zaplatit minimální měsíční splátku.

Například u půjčky 30 000 Kč, byste platili minimální měsíční plátku, jen 2062 Kč. U půjčky 50 000 Kč by to bylo jen 3437 Kč. A u půjčky 80 000 Kč by to bylo jen 5499 Kč.

Rychlá půjčka i bez potvrzení o příjmu

K vyřízení půjčky skoro nic nepotřebujete. Stačí vám jen vyplnit online žádost, zadat tam všechny požadované údaje (pravdivě). Potřebujete jen občanský průkaz. K vyřízení tohoto úvěru zpravidla nepotřebujete ani potvrzení o příjmu.

Základním předpokladem pro schválení půjčky, je minimální věk 21 roků (maximálně 85 roků). Potřebujete platnou občanku, vlastní bankovní účet a nějaký kontaktní telefon a email.

Měli byste také mít nějaký pravidelný měsíční příjem. Nemusí to být jen výplata ze zaměstnání. Může se jednat například i o mateřskou nebo rodičovskou. Nebo třeba o důchod či jiný pravidelný příjem.

Online žádost o půjčku – peníze máte ještě dnes

O peníze si zde můžete požádat vyplněním následující nezávazné online žádosti. Obratem se dozvíte, zda vám může být úvěr schválen, jaké jsou přesné podmínky, a co dalšího je potřeba udělat. Vyřízení je opravdu rychlé. Zaberte to do 10 minut. Peníze tak můžete mít ještě dnes.