Sociální karty v roce 2014 - více informací k ukončení sKaret zde.

Půjčka 20 000 Kč na 35 dní úplně zadarmo – do 15 minut

Půjčit si peníze, když vám třeba schází finanční prostředky před výplatou, nebo i z jakéhokoliv jiného důvodu, nemusí být vždy zcela snadné. Existuje mnoho různých krátkodobých nebankovních půjček do výplaty. Většina z nich je ale poměrně hodně drahá. Není velkou výjimkou, že za půjčku 10 tisíc korun, zaplatíte poplatek i 1 – 2 tisíce korun za měsíc.

Tato půjčka je ale levná. Nabízí vám možnost získat až 20 000 Kč na 35 dní, a nic vás to nestojí. Pokud je půjčka včas a řádně splacena, tak je to za 0 Kč. Bez jakýchkoliv poplatků předem, nebo i v průběhu splácení. Vrátíte jenom tolik peněz, kolik jste si na začátku půjčili.

Prostě a jednoduše, můžete mít půjčku zadarmo!

Půjčka do 20 000 Kč, která je úplně zadarmo

Nevěříte tomu, že by vám byl někdo ochotný půjčit peníze, úplně zadarmo? Že v tom musí být nějaký chyták?

Opravdu se nemusíte bát. Tato půjčka jde zcela zdarma a bez poplatků. Neplatíte vůbec nic navíc (0 Kč). Úrok je 0%, stejně jako RPSN půjčky je 0%.
Okamžitá online půjčka, vám nabízí až 20 000 Kč ještě dnes. První půjčku zde můžete mít zcela zdarma. Bez poplatků předem a bez placení i v průběhu splácení. Poplatky jsou jen 0 Kč a úrok je také jen 0%. Neplatíte nic navíc, jen to co jste si půjčili.

Tato nabídka je určena pro nové klienty, kteří mohou mít první půjčku úplně zadarmo:

 • První půjčka do 20 000 Kč, je zcela zdarma
 • Bez poplatků předem nebo v průběhu splácení (0 Kč navíc)
 • Splatnost do 35 dní
 • Rychlé vyřízení do 15 minut
 • Peníze se vyplácí 24 hodin denně, 7 dní v týdnu
 • Bez ručitele a bez zástavy
 • Bez poplatků předem

Půjčka 20 000 Kč do 15 minut bez poplatků

Vyřízení této půjčky je velmi snadné a rychlé. O peníze si zde může požádat kdokoliv, kdo bude splňovat základní podmínky. Stačí vám jen vyplnit jednoduchou online žádost, kterou najdete zde.

Samotné vyřízení celé žádosti, vám zabere maximálně 15 minut. Pokud doložíte všechny požadované údaje, můžete mít peníze na účtu v bance ještě dnes.

Mezi základní podmínky, pro schválení půjčky do 20 000 Kč, patří především:

 • Minimální věk 18 roků
 • Platný občanský průkaz
 • Vlastní bankovní účet
 • Výpis z bankovního účtu za 1 – 3 měsíce, kam vám chodí nějaký pravidelný příjem
 • Platnou platební kartu VISA nebo MasterCard

Rychlá půjčka do 20 000 Kč i pro OSVČ, důchodce nebo ženy na MD

Jedním z předpokladů, pro schválení půjčky do 20 000 Kč, je mít pravidelný příjem (dokládá se výpisem z bankovního účtu). Nemusí to ale být, jen výplata ze zaměstnání.

Půjčku mohou dostat například i podnikatelé (OSVČ), maminky na mateřské nebo rodičovské (které mají pravidelný příjem z peněžité pomoci v mateřství nebo rodičovského příspěvku) nebo i důchodce (invalidní, starobní apod.).

Okamžitá online půjčka ještě dnes

Pokud byste se o této půjčce do 20 tisíc korun chtěli dozvědět více informací, nebo si rovnou vyplnit nezávaznou online žádost o poskytnutí půjčky, pak se můžete podívat sem.

Je to velmi snadné a zabere vám to jen pár minut. Pokud budete splňovat základní předpoklady pro schválení půjčky, peníze mohou být vaše ještě dnes.