Sociální karty v roce 2014 - více informací k ukončení sKaret zde.

Půjčka 100 000 Kč do 12 minut – splátky až na 4 roky, minimální navýšení

Potřebujete rychle sehnat 100 tisíc korun na cokoliv? Pak je zde rychlá online půjčka – peníze na účet v bance do 12 minut. Ještě dnes, je můžete začít utrácet. Platíte jen minimální splátku, jenom minimální navýšení. Rozložení splátek až na 4 roky.

Půjčka 100 000 Kč může být schválena prakticky ihned (peníze máte do 12 minut) a finanční prostředky je možné použít na cokoliv. Pokud plánujete rekonstrukci bytu, nákup nového (ojetého) auta, nebo potřebujete zaplatit nějaké akutní výdaje či nakoupit vánoční dárky, pak by vás mohla zajímat tato nabídka.

Můžete zde dostat peníze ihned a bez poplacení poplatků předem. Podmínky pro schválení půjčky nejsou nijak složité. Stačí mít jen nějaký (alespoň minimální) pravidelný příjem. A doložit základní osobní údaje (dokládá se kopie OP) a svoje příjmy/výdaje (dokládá se výpis z bankovního účtu).

Půjčka 100 000 Kč na splátky – až na 4 roky

Zatímco mnohé jiné půjčky, požadují vrácení celé částky už za pár dní, tady si můžete rozložit splácení až na 4 roky. Je na vás, jak rychle budete chtít peníze vracet. Minimální doba splatnosti je na 3 měsíce. Maximálně můžete splácet až 48 měsíců (až 4 roky).

Od zvolené doby splatnosti, se odvíjí i výše měsíční splátky. Čím delší doba splatnosti, tím nižší měsíční splátka. Ta navíc může být i jenom minimální.

Půjčka 100 000 Kč s minimální měsíční splátkou

Pokud byste se rozhodli pro půjčku 100 tisíc korun a zvolili si dobu splatnosti na 4 roky (48 měsíců), tak budete platit jenom minimální měsíční splátku. U půjčky 100 000 Kč, by to vycházelo jenom na 2498 Kč měsíčně.

Za 4 roky splácení, byste tedy celkově zaplatili na splátkách jenom 119 904 Kč. A to není mnoho. Celkové navýšení (to co zaplatíte navíc jako úroky) je pouze 19 904 Kč. To odpovídá roční úrokové sazbě jen 9,21% (RPSN této půjčky vychází na 9,6%).

Půjčka na cokoliv až do 250 000 Kč

Půjčka 100 000 Kč (uvedená v příkladu výše), ale není jediná varianta. Sami si můžete zvolit, kolik peněz potřebujete a na jak dlouhou dobu:

  • Půjčky od 10 000 Kč až do 250 000 Kč
  • Splátky od 3 měsíců do 48 měsíců
  • Peníze máte na účtu v bance do 12 minut (zaručeno!)
  • Vyřízení je kompletně online
  • Půjčka bez ručitele a bez zástavy

Online půjčka – peníze ihned

Vyplnění žádosti o půjčku je nezávazné. Stačí zadat jenom základní údaje a doložit požadované dokumenty (dokládá se kopie OP a výpis z účtu). Ihned se pak dozvíte, kolik můžete dostat peněz, jaká bude měsíční splátka, a kolik zaplatíte celkem.

Pokud pro vás budou podmínky akceptovatelné, tak svou žádost potvrdíte, a peníze jsou ihned odeslány na účet v bance.

Můžete si to vyzkoušet sami – online žádost najdete zde

Půjčka 100 000 Kč ihned – peníze můžete začít utrácet ještě dnes

Peníze zde můžete získat velmi rychle. Vše potřebné, se vyřizuje jenom přes internet. Není potřeba nikam chodit, nebo posílat nějaké papírové dokumenty.

Pro schválení půjčky, budete potřebovat jenom kopii občanského průkazu (stačí naskenovat nebo vyfotit mobilem). A dále je potřeba už jen výpis z bankovního účtu (dokládá se také jenom elektronicky).

Vyřízení půjčky a vyplacení peněz na účet v bance je tedy do 12 minut. Což je prakticky ihned! Za tu dobu ani nestihnete vypít kávu, kterou jste si před chvílí uvařili. A už vám přijde SMS zpráva od banky, že na účet přišly peníze.

Vyřízení půjčky přes internet, je možné kdykoliv. Žádost můžete vyplnit i o víkendu, v sobotu nebo v neděli, nebo i v noci. Peníze na účet ale můžete dostat jenom v pracovní dny, v době od 8:00 do 20:00.

Vyřízení půjčky i bez příjmu ze zaměstnání

Pro schválení půjčky, není nezbytně nutný ani příjem ze zaměstnání. Pochopitelně je ale potřeba, abyste byli schopni splácet  – měli byste tedy mít nějaký pravidelný příjem. Nemusí to ale být jenom výplata ze zaměstnání.

Půjčka je určena i pro živnostníky (OSVČ). Nebo i pro důchodce (kterým chodí na účet invalidní nebo starobní důchod). Peníze jsou k dispozici například i pro ženy na mateřské nebo rodičovské. Nebo pro ty, kdo mají nějaký pravidelný příjem z brigády.