Sociální karty v roce 2014 - více informací k ukončení sKaret zde.

Nebankovní hotovostní půjčky na ruku

U této půjčky máte zaručeno, že můžete mít peníze v hotovosti již do 48 hodin, od podání žádosti. Můžete zde dostat až 70 tisíc korun na ruku. Navíc vše potřebné vyřídíte online, nemusíte nikam chodit nebo řešit nějaké papíry. Nepotřebujete ani potvrzení ze zaměstnání nebo výplatní pásku. Stačí věk alespoň 18 roků a dva doklady totožnosti. Měli byste také mít nějaký pravidelný příjem, ze kterého budete schopni splácet.

Půjčka v hotovosti do 70.000 Kč

Tato nabídka vám umožňuje dostat peníze na ruku. Můžete si říci od 5000 Kč do 70000 Kč. Peníze můžete použít na cokoliv chcete, je to neúčelová půjčka. Splácení je pak prováděno formou pravidelných splátek, až po dobu 16 měsíců. Vše potřebné jde vyřídit online, a pak už jen počkáte, než vám dovezeme peníze až k vám domů.

Hotovostní půjčka na ruku

Pokud se vám nechce (nebo nemůžete) chodit do banky, pokud nechcete čekat, než vám převedou peníze z účtu na účet, pak je tato půjčka to pravé pro vás. Tady totiž můžete dostat peníze v hotovosti na ruku. Dokonce je přivezeme až k vám domů. Nemusíte se o nic starat.

Nebankovní hotovostní půjčky na ruku

Abyste dostali co nejdříve peníze v hotovosti (klidně už do 24 hodin), pak stačí vyplnit jednoduchou online žádost. Ihned je provedeno posouzení a vyhodnocení. Nemusíte se bát, podmínky jsou příznivé, a je zde velmi vysoká schvalovatelnost. Pak už se s vámi spojí pověřený pracovník, který vám doveze smlouvu a vyplatí vám hotovost na ruku.

Půjčka bez doložení příjmu ze zaměstnání

Zatímco jinde nemáte šanci na získání půjčky, pokud nepředložíte potvrzení o příjmu ze zaměstnání, zde je to jiné. Tady vám totiž může být půjčka schválena i bez doložení příjmu ze zaměstnání. Pozor jen na to, že byste ale měli mít alespoň nějaký příjem. Pokud byste byli úplně bez jakéhokoliv příjmu, pak by to nešlo.

Půjčka i pro důchodce nebo ženy na mateřské

Vyřízení půjčky je možné i bez doložení příjmu ze zaměstnání. Postačí totiž, pokud jste schopni doložit alespoň nějaký minimální pravidelný příjem. Půjčka je tak určena i pro důchodce, kteří dostávají invalidní nebo starobní důchod. Stejně tak je tato nabídka určena i pro ženy na mateřské, které dostávají pravidelnou mateřskou nebo rodičovskou. Nebo můžete mít nějaké příjmy z podnikání nebo prostě jakýkoliv doložitelný příjem.