Sociální karty v roce 2014 - více informací k ukončení sKaret zde.

Krátkodobá půjčka před výplatou, peníze do 10 minut

Sháníte nějakou možnost, jak si rychle půjčit peníze? Chybí vám snad jen pár tisíc korun před výplatou, a nemáte žádného dobrého známého, kamaráda nebo někoho jiného z rodiny, kdo by vám na pár dní vypomohl?

Pokud víte, že budete schopni půjčené peníze za pár dní, nebo týdnů vrátit, pak je zde krátkodobá půjčka před výplatou. Můžete zde dostat třeba 5000 Kč nebo 10000 Kč nebo i 15000 Kč. Bez zbytečných otázek, a bez velkého „papírování“. Peníze můžete mít k dispozici ještě dnes. Mohu být na vašem bankovním účtu už do 10 minut.

Krátkodobá půjčka před výplatou

Tato krátkodobá nebankovní půjčka je určena všem, kdo hledají nějakou možnost, jak si rychle půjčit peníze na pár dní, nebo týdnů. Můžete zde dostat od 1000 Kč do 15000 Kč (pro nové klienty ale současně platí omezení, na maximální výši půjčky, ve výši 7000 Kč).

Peníze pak vracíte jednorázovou splátkou po uplynutí předem dohodnuté doby. Může to být za 10 – 30 dní. Pokud by se vám ale náhodou stalo, že z nějakého důvodu nebudete schopni půjčené finanční prostředky včas uhradit, pak se neděje nic hrozného. Je zde možnost prodloužení doby splatnosti. V takovém případě uhradíte jednorázový poplatek, a půjčka může být prodloužena o 7, 14 nebo i 30 dní.

Můžete zde dostat třeba 5000 Kč nebo 10000 Kč nebo i 15000 Kč.

Peníze na účet do 10 minut

Vyřízení tohoto úvěru je snadné a rychlé. Vyplníte jednoduchou online žádost. Najdete ji i zde na stránce. Ta je pak ihned vyhodnocena a vy se dozvíte, jestli vám bude půjčka schválena. Pokud máte zájem o půjčení peněz, a vyhovují vám navržené podmínky, které vám budou sděleny, pak jen potvrdíte svůj souhlas, a peníze mohou být ihned vaše.

Pokud máte bankovní účet u FIO banky, České spořitelny, Moneta Bank, Raiffeisen bank nebo u Komerční banky, pak máte peníze na svém účtu do 10 minut. Do jiné banky může trvat převod peněz 1 až 2 pracovní dny.

Krátkodobé půjčky i bez zaměstnání

Abyste si zde mohli půjčit peníze, pak by vám mělo být alespoň 21 roků, a měli byste mít trvalé bydliště na území ČR. Neměli byste také být v exekuci nebo insolvenci. Jinak ale žádné zvláštní podmínky nejsou. Snad už jen to, že byste měli mít nějaký příjem, ze kterého budete schopni peníze splatit. Nemusí to ale být jen zaměstnání. Jsou akceptovány i jiné typy příjmů – třeba nějaká brigáda, důchod, mateřská nebo rodičovská apod.

Rychlá půjčka do výplaty bez poplatků předem

Tato půjčka vám nabízí jasné a férové podmínky. Neplatíte zde žádné poplatky předem. Nepotřebujete ručitele nebo zástavu. Získání půjčky je pak možné, i když třeba máte záznam v nějakém registru – vaše žádost je posuzována individuálně, a vždy tedy záleží na tom, jak bude vyhodnocena vaše aktuální schopnost splácet.

Nezávazná online žádost – krátkodobá půjčky před výplatou do 10 minut:

Vyplnění této žádosti je nezávazné. Ihned si tak můžete ověřit, zda by vám tato půjčka byla schválena. Online žádost o půjčku najdete ZDE.