Sociální karty v roce 2014 - více informací k ukončení sKaret zde.

Okamžitá půjčka na účet až 35000 Kč

Při řešení každodenních životních situací mohou nastat chvíle, kdy potřebujete něco zaplatit, ale na účtu v bance už nemáte dostatek finančních prostředků. A do nejbližší výplaty je daleko. Co dělat v takové chvíli? Někdo to řeší pomocí kreditní karty nebo kontokorentu k bankovnímu účtu. Co ale když u banky nic z toho nemůžete získat?

Nebankovní „kontokorent“ do 35000 Kč

Podobné možnosti, jaké nabízí kontokorent u účtu v bance (tedy opakovaně možnost čerpat finanční prostředky do mínusu), nabízí i tato nebankovní půjčka. Na rozdíl od klasických úvěrů, kde si na začátku půjčíte nějakou částku, a pak už jen splácíte, to tady funguje trochu jinak.

Na začátku si zde dohodnete úvěrový limit. Ten může být od 4000 Kč do 35000 Kč. Ten pak máte kdykoliv k dispozici, a můžete z něj čerpat finanční prostředky. Pokud peníze nepoužijete, tak za tuto službu nic neplatíte. Příslušné poplatky jsou účtovány, až když si peníze vyberete. Neplatíte tedy žádné pravidelné roční nebo měsíční poplatky.

Peníze si zde pak můžete vybrat kdykoliv je budete potřebovat.

Soukromá půjčka ihned

Peníze si zde pak můžete vybrat kdykoliv je budete potřebovat. Pak se stačí jen přihlásit přes počítač nebo mobilní telefon do svého zákaznického účtu a převést si peníze do své banky. Tento převod je velmi rychlý, a peníze máte na účtu prakticky okamžitě.

Při čerpání finančních prostředků se vám pak naúčtuje jednorázový poplatek ve výši 20% z čerpané částky. Půjčené peníze pak vracíte buď naráz, nebo formou postupných splátek. Vždy je nutné uhradit alespoň jednu třetinu z vyčerpané částky. Pokud si takto vyberete třeba 5000 Kč, tak příští měsíc musíte uhradit minimální splátku ve výši 2000 Kč (tedy jedna třetina z půjčené částky 5000 Kč, která je navýšena o jednorázový poplatek 1000 Kč, což je 20% z půjčené částky). Takto si pak můžete peníze půjčovat i opakovaně. Vždy je potřeba pouze uhradit minimální splátku

Jaké jsou podmínky této okamžité půjčky?

O poskytnutí tohoto úvěrového limitu a možnost opakovaného půjčování peněz si může požádat každý občan ČR, který má minimálně 21 roků a maximálně 66 roků. Nezávaznou online žádost najdete i přímo na této stránce.

Po vyplnění žádosti a jejím předběžném vyhodnocení je pak dále potřeba doložit dva doklady totožnosti a potvrzení o nějakém pravidelném příjmu (vše se dá ale vyřešit elektronicky, přes internet).

Rychlost vyřízení vaší žádosti je maximálně do 48 hodin, zpravidla je ale vše možné vyřídit ještě dnes. Finanční prostředky pak máte okamžitě k dispozici a můžete je případně ihned začít používat. Převod na váš bankovní účet je do 10 minut.

Online žádost o půjčku: