Sociální karty v roce 2014 - více informací k ukončení sKaret zde.

Peníze ihned i bez bankovního účtu

Hledáte snad, kde si půjčit peníze, a vadí vám, že vám všude nabízí vyplacení půjčky jen na bankovní účet? Jde to i jinak. Tady můžete dostat peníze ihned i bez bankovního účtu. Finanční prostředky vám mohou být vyplaceny v hotovosti. Podívejte se, co vám nabízíme.

Půjčka peněz i bez bankovního účtu

Tato nebankovní finanční nabídka na půjčení peněz se značně odlišuje od jiných nebankovních finančních produktů. Zatímco jinde, vám peníze pošlou jenom na bankovní účet (nebo někde ještě třeba složenkou na poštu), tady je můžete mít i bez bankovního účtu. Třeba v hotovosti.

Velmi snadno si můžete sjednat poskytnutí půjčky přes internet. Vyplníte jednoduchou žádost – třeba ZDE, a poté, co je schválena si můžete buď nechat poslat peníze na účet v bance (jako u jiných nebankovních půjček), nebo si je můžete vyzvednout v hotovosti.

Nebankovní společnost poskytující peníze ihned i bez bankovního účtu totiž spolupracuje s čerpacími stanicemi. Po schválení vaší půjčky tedy můžete zamířit na nejbližší čerpací stanici, kde vám obsluha vyplatí schválené peníze v hotovosti. Nemusíte tak čekat na převedení finančních prostředků na účet v bance. Peníze si pak můžete, vyzvednout třeba i v noci nebo o víkendu (podle toho jak mají čerpací stanice  ve vašem okolí otevřeno).

Peníze ihned a bez zbytečného čekání

U této nebankovní finanční nabídky máte možnost ihned dostat částku od 500 Kč do 5000 Kč. Při opakované půjčce peněz pak můžete dostat dokonce až 30 tisíc korun. Peníze pak vracíte za 30 dní. Pokud se vám to nehodí, pak je zde možnost prodloužení doby splatnosti.

Nemusíte se také bát žádných skrytých poplatků. Neplatíte nic předem. Vracíte pouze vypůjčenou sumu peněz navýšenou o poplatek – který znáte ještě před uzavřením smlouvy. Nic jiného se neplatí. Podmínky této půjčky jsou jasné a transparentní.

O peníze si může požádat každý, komu je více než 18 roků a má nějaký minimální pravidelný příjem (je požadován minimální příjem ve výši alespoň 5001 Kč). O peníze si můžete zažádat ihned – vše se vyřizuje online, přes internet a vy tak už do 10 minut víte, zda byla vaše žádost schválena. A pak si ihned můžete jít vyzvednout peníze v hotovosti.