Sociální karty v roce 2014 - více informací k ukončení sKaret zde.

Půjčka 10000 ihned na účet

Máte hluboko do kapsy a potřebujete rychle sehnat peníze? Vyzkoušejte třeba tuto nejvýhodnější a nejlevnější nebankovní půjčku do 10000 Kč. Snadno a rychle můžete dostat až 10 tisíc korun. Bez registrů, bez dokládání příjmů a s nejnižšími poplatky. Levnější rychlou půjčku opravdu nenajdete.

Půjčka ihned a bez příjmu

Peníze si tady můžete vypůjčit opravdu velmi levně. Platíte pouze jednorázový poplatek ve výši 33 Kč. Žádné úroky ani nic dalšího. Za každou vypůjčenou tisícovku zaplatíte opravdu jen 33 Kč. Takže pokud si třeba vezmete úvěr ve výši 5000 Kč, pak po uplynutí sjednané doby splatnosti (zpravidla 30 dní), budete vracet pouze částku 5165 Kč. Pokud byste si vzali úvěr ve výši 10 000 Kč, pak vracíte pouze 10330 Kč.

K vyřízení této půjčky pak nepotřebujete ani potvrzení o příjmu. Je tedy jedno, jestli pracujete jako zaměstnanec, nebo jste momentálně bez práce a berete jenom podporu v nezaměstnanosti. Peníze si pak může půjčit třeba i důchodce, žena na mateřské dovolené nebo třeba i student.

Nejrychlejší půjčka do 10 minut

U této nebankovní půjčky je navíc garantováno vyřízení do 10 minut. Ihned, po vyplnění online žádosti o půjčku je provedeno její zpracování. A pokud nebudete znát výsledek do 10 minut, tak vám garantujeme, že máte půjčku zadarmo. Takže pokud by vaše žádost nebyla zpracována do 10 minut, máte vše zadarmo a neplatíte žádné poplatky navíc. Ani jednu Kč navíc.

Férová a solidní půjčka

U této půjčky také nepodepisujete žádnou směnku, ani neuzavíráte žádnou rozhodčí doložku. Nemusíte se tak bát žádných skrytých podmínek nebo „právních kliček“. Máte jasné a férové podmínky. Půjčíte si peníze a vracíte jen „drobný“ poplatek ve výši 33 Kč.

Splatnost tohoto úvěru si také můžete i opakovaně prodloužit. Pokud zaplatíte alespoň 20% z půjčené částky a uhradíte jednorázový poplatek za prodloužení půjčky, pak se vám termín splatnosti může posunout až o 30 dní. A to i opakovaně, Půjčku si takto můžete prodloužit až pětkrát (celkem tedy peníze můžete mít až na 150 dní).