Sociální karty v roce 2014 - více informací k ukončení sKaret zde.

Půjčka do 50000 Kč i bez registru

Potřebujete peníze? U nás to není žádný „problém“. Může vám být nabídnuta půjčka do 50000 Kč a to i bez kontrolování registrů. Kde jinde vám nabídnou něco podobného. Jen u nás můžete dostat peníze ihned a bez zbytečných dotazů.

Nebankovní půjčka do 50 tisíc korun

  • Kolik peněz si mohu půjčit? = od 5000 Kč do 50000 Kč
  • Jak se tato půjčka splácí? = platíte pravidelné měsíční splátky v rozsahu od 12 měsíců (1 rok) do 48 měsíců (4 roky)
  • Potřebujete nějaké potvrzen í o příjmu? = Ano, u této půjčky je potřeba doložit příjem, na základě výše doloženého příjmu se pak odvíjí finální výše úvěru
  • Kontrolujete registr? = Ne kontrolu registrů neprovádíme
  • Jaké jsou podmínky tohoto úvěru? = minimální věk 21 roků (maximálně pak 66 roků), občanství v ČR, doložit dva doklady totožnosti a potvrzení o příjmu

Rychlá nebankovní půjčka až 50.000 Kč

Jste-li právě nyní ve finanční nouzi, nebo jen prostě potřebujete sehnat nějaké ty peníze navíc, pak právě ZDE máte možnost.

Naše půjčka je určena všem, kdo potřebují peníze. A nebojte se, nebude vás trápit nějakými zbytečnými otázkami. O peníze si můžete požádat jen přes internet. Není potřeba někam chodit nebo jezdit. Tato půjčka se dá vyřídit i bez osobní schůzky.

Postačí jen pár minut vašeho času a ihned víte, kolik peněz a za jakých podmínek byste od nás mohli dostat. V ideálním případě pak můžete dostat až 50 tisíc korun (tedy 50.000 Kč). Pokud byste si vzali takový úvěr třeba na 2 roky (24 měsíců), pak by vaše měsíční splátka byla 2850 Kč, celkem byste tedy v průběhu dvou let zaplatili 68400 Kč, což odpovídá RPSN 37,33%.

Online půjčka i bez registru

O peníze si můžete požádat například ZDE.

V prvním kroku si zvolíte výši půjčky a dobu splácení. Pak je nutné zadat osobní údaje, které jsou nezbytné pro vyhodnocení vaší žádosti. Pokud je vše v pořádku, pak je půjčka schválena a peníze jsou převedeny na váš bankovní í účet. Podle typu banky a toho kdy svou žádost podáte (o víkendu nepracujeme) pak máte peníze nejpozději do 48 hodin.