Sociální karty v roce 2014 - více informací k ukončení sKaret zde.

Půjčka pro nezaměstnané

Bez práce nejsou koláče. To je staré pořekadlo. Pro půjčky to ale tak úplně platit nemusí. Půjčit si peníze je možné, i když jste bez práce. Půjčky pro nezaměstnané ale musíte umět najít. Kde vzít peníze, když jste bez práce? A jak to zvládnout když vám nechodí výplata a musíte si vystačit jen s tím, co vám dá stát?

Půjčka pro nezaměstnané ihned

Je to možná trochu nelogické, ale bohužel to ve finančním sektoru funguje tak, že ti kdo peníze potřebují nejvíce, je zároveň shání nejobtížněji. Platí to jak pro obyčejné lidi, tak i pro firmy. I firma, která se jen tak tak potácí na hranici krachu, bude mít nebývalé problémy při sjednávání úvěru. Zato firma, která je v zisku nebude mít velký problém sjednat si provozní nebo investiční úvěr v téměř libovolné výši.

Pro osobní půjčky peněz platí to stejné. Člověk, který má vysoký příjem, nebo velký majetek nebude mít problém získat půjčku nebo ú věr i v řádu několika miliónů korun. Zato ten, kdo přišel o práci, a potácí se na hranici existenčního minima, to bude mít v bance velmi složité. Jak velký problém je půjčka pro nezaměstnané si uvědomují ale i jiné finanční subjekty. A právě ty jsou schopné půjčit peníze i pro nezaměstnané ihned.

Peníze i pro nezaměstnané nebo lidi bez příjmu

Půjčka pro nezaměstnané nebo obecněji, úvěr pro lidi bez vlastního příjmu, je typický nebankovní finanční produkt. Už dávno totiž neplatí, že pro sjednání úvěru musíte prokázat nějaký příjem nebo být zaměstnán. Dnes už je celá řada možností, jak získat peníze i když jste bez příjmu.

Tyto nabídky jsou zpravidla dvojího druhu. Buďto top jsou krátkodobé okamžité půjčky – v řádu od několika stokorun, po několik tisíc. Horní hranicí této okamžité půjčky i pro nezaměstnané je rozmezí 12.000 – 15.000 Kč. Jinou variantou jsou pak dlouhodobé půjčky. U těch – pokud jste bez příjmu – ale bývá požadováno ručení. Nejčastěji to musí být ručení nemovitostí, nebo to může být půjčka na auto.

Jste bez práce a potřebujete peníze ihned? Pak vám je můžeme nabídnout- Tato krátkodobá okamžitá půjčka vám poskytne chvějící finanční prostředky. Nemusíte dokládat příjem a vyřízení se objede i bez kontroly registrů.

Další finanční nabídky: