Sociální karty v roce 2014 - více informací k ukončení sKaret zde.

Půjčky do 20000 Kč i bez potvrzení o příjmu

Hodilo by se vám až 20 tisíc korun? Právě tolik vám nabízí tato nová půjčka. Můžete si zde zvolit částku od 1000 Kč až do 20000 Kč. Peníze pak můžete mít až na 3 měsíce. Nabízená doba splatnosti je od 10 dní až po 3 měsíce. Neplatíte žádné poplatky předem, ani se nemusíte bát nějakého podvodu s voláním na nějaké placené linky. Je to standardní nebankovní půjčka. Vyplníte žádost přes internet, a pokud je půjčka schválena peníze máte do 10 minut. Po uplynutí dohodnuté doby pak vracíte vypůjčené peníze spolu s dohodnutým poplatkem a úroky. Máte zde i možnost prodloužení doby splatnosti.

Nová půjčka do 20000 Kč

Tato půjčka je nová. Pokud vás tedy jinde s vaší žádostí o peníze odmítli, můžete to vyzkoušet právě tady. Uvidíte, jestli zde budete mít větší štěstí. Za zkoušku určitě nic nedáte. Stačí vyplnit jednoduchou online žádost. Její vyplnění je nezávazné. Zadáte několik základních osobních údajů a během velmi krátké doby budete vědět, zda splňujete podmínky této nabídky. Tedy i to, kolik peněz a za jak dlouho byste mohli dostat. A také jaké jsou přesné podmínky této půjčky. Co vše je potřeba doložit a kolik vás to bude stát.

Půjčky i bez potvrzení o příjmu

K vyřízení této půjčky také nepotřebujete potvrzení o příjmu od vašeho zaměstnavatele. Jediné doklady, které je potřeba doložit, jsou kopie dvou dokladů totožnosti, a dále pak výpis z bankovního účtu. Schválení žádosti je tak možné i bez potvrzení o příjmu, nebo i bez jakýchkoliv dalších dokladů. Stačí jen vyplnit jednoduchou online žádost a peníze jsou již za malou chvíli vaše.
K vyřízení této půjčky také nepotřebujete potvrzení o příjmu od vašeho zaměstnavatele.

Peníze ihned od 10 minut

Peníze zde můžete mít opravdu velmi rychle. Možná máte obavy, že když je tato půjčka vyplácena převodem na bankovní účet, že to bude trvat příliš dlouho. A vy přitom potřebujete peníze ihned. Nebo alespoň velmi rychle, ideálně ještě dnes, nebo do hodiny. Tady se ale určitě bát nemusíte.

Pokud máte svůj bankovní účet u některé „větší“ české banky jako například u České spořitelny, Komerční banky, Moneta Bank, ČSOB, FIO, Raiffeisenbank, UniCredit Bank a Sberbank, pak budete mít peníze ihned od schválení. Do těchto bank je možné peníze poslat už do 10 minut.

Půjčka do 20000 Kč bez registrů

U této nové půjčky nejsou kontrolovány standardní registry dluhů a dlužníků (jako je bankovní nebo nebankovní registr). Je kontrolován pouze registr exekucí (CEE, centrální evidence exekucí). Pro schválení vaší žádosti byste tedy neměli být v exekuci nebo insolvenci.