Sociální karty v roce 2014 - více informací k ukončení sKaret zde.

Rychlá online půjčka bez dokládání příjmů – nyní akce zdarma

Potřebujete rychle sehnat peníze? A stačila by vám jen menší půjčka? Pár tisíc korun na ruku před výplatou? Pak si o ně ihned požádejte. Vše vyřídíte online a peníze můžete mít k dispozici ještě dnes, bez zbytečných otázek, a bez dlouhého čekání.

Peníze může mít téměř kdokoliv. Stačí jen minimální věk 21 roků (maximálně pak 75 roků), a být občanem ČR. Nic dalšího ani není potřeba. U půjčky do 10000 Kč nepotřebujete potvrzení o příjmu ze zaměstnání. Pokud byste ale chtěli více peněz, pak je o možné. Je zde i půjčka do 35000 Kč, kde je už ale potřeba doložit alespoň nějaký pravidelný příjem (ze zaměstnání, z podnikání, brigáda, mateřská nebo třeba důchod, apod.).

Rychlá online půjčka do 10000 Kč

Tato rychlá půjčka vám nabízí možnost získat peníze opravdu velmi rychle. Pokud vyplníte následující online žádost, během pár minut budete vědět, zda splňujete podmínky pro schválení. Pak už jen stačí doložit požadované dokumenty (postačí jen základní osobní doklady, není potřeba dokládání příjmů) a peníze mohou být vaše ještě dnes.

Můžete si zde půjčit až 10000 Kč na 45 dní (platí pro opakované půjčky) nebo můžete využít aktuální akční nabídku první půjčky zadarmo, kdy dostanete až 9000 Kč na 30 dní. U této půjčky v akci, pak nebudete platit žádné úroky nebo poplatky – nabídka je ale pouze pro nové klienty.
U půjčky do 10000 Kč nepotřebujete potvrzení o příjmu ze zaměstnání.

Půjčka bez dokládání příjmů a bez ručitele

Tato nebankovní online půjčka nabízí celou řadu výhod:

  • Půjčka od 500 Kč do 10000 Kč bez dokládání příjmů
  • Nebo až 35000 Kč s doložením příjmu (zaměstnání, důchod, brigáda, mateřská apod.)
  • První půjčka 9000 Kč na 30 dní je zdarma, bez poplatků
  • Vyřízení online do 10 minut
  • Peníze na cokoliv – bezúčelový úvěr
  • Splatnost 7 – 45 dní složenkou nebo převodem na účet
  • Minimální věk 21 roků, maximálně 75 roků, občanství ČR
  • Bez ručitele a bez zástavy

Půjčka 9000 Kč na 30 dní zdarma

Nevěříte, že by vám někdo mohl půjčit peníze zadarmo? Tak to se pletete. Pokud jste nový klient, a zatím jste si zde peníze nepůjčovali, pak může být první půjčka zdarma. A to až 9000 Kč na dobu 30 dní. Pokud tedy půjčené peníze vrátíte včas a v plné výši, pak vás první půjčka nic nestojí. Je to zcela zdarma, neplatíte žádné poplatky nebo úroky. Prostě jen dostanete 9000 Kč, a za 30 dní vrátíte také jen 9000 Kč.

Nezávazná online žádost – půjčka bez dokládání příjmů

Tato online žádost je nezávazná. Po zadání všech potřebných údajů se ihned (nebo během několika málo minut) dozvíte, zda splňujte podmínky pro schválení. Budou vám pak sděleny přesné parametry – výše úvěru, doba splatnosti, úroky, RPSN a celková výše splátky. Pak se můžete sami rozhodnout, zda vám tato nabídka vyhovuje. Pokud ne, nic se neděje, bude vás to stát maximálně pár minut vašeho času.