Sociální karty v roce 2014 - více informací k ukončení sKaret zde.

Rychlá online půjčka bez poplatků – první půjčka zdarma

Každý člověk potřebuje čas od času sehnat nějaké ty peníze navíc. Jen málokdo má tak vysoké příjmy, aby mohl mít vysokou finanční rezervu, pro případy náhlých a nečekaných výdajů. My ostatní, pak podobné situace musíme řešit s pomocí půjčky. Pokud i vás potkala nějaká nemilá finanční situace, a vy nyní hledáte, jak sehnat peníze za výhodných podmínek, pak je zde tato nabídka. Můžete vám být rychle poskytnuta půjčka, za kterou nic neplatíte. Nevěříte?

Online půjčka bez poplatků

Pokud nevěříte, že by vám někdo půjčil peníze, a při tom za to nic nechtěl, tak se pletete. A ne, není v tom schovaný žádný „háček“. Žádné skryté poplatky nebo nějaké skryté podmínky nebo něco podobného. Je to férová nabídka.

Jako nový klient, který si zažádá o první půjčku, máte vše zdarma. Neplatíte nic navíc. Žádný poplatek předem za poskytnutí úvěru. Žádné úroky. Prostě jen dostanete na účet až 8000 Kč. A po uplynuté dohodnuté doby přesně stejnou částku vracíte. Ani 1 Kč navíc.

Tato výhodná nabídka ale platí jen pro nové klienty, a jen pro první půjčku. Při opakovaném půjčení peněz už budete platit standardní poplatky dle příslušného ceníku. Stejně tak byste i jako nový klient platili třeba poplatek za prodloužení splatnosti. Pokud ale peníze vrátíte včas, nic vás to nestojí.

První půjčka zdarma – nic neplatíte

Tato nabídka je rychlá online půjčka. O peníze si můžete ihned požádat přes internet. Formulář s online žádostí o peníze najdete i ZDE na tomto webu. Do 15 minut po vyplnění žádosti se dozvíte výsledek. Pokud splňujete všechny požadované podmínky, půjčka je schválena, a peníze jsou ihned odeslány na váš bankovní účet.

O peníze můžete žádat i o víkendu (běžná pracovní doba ve všední den je od 8:00 do 20:00, o víkendu pak 9:00 do 17:00). Peníze navíc můžete dostat i v hotovosti. Tato nebankovní finanční společnost spolupracuje s prodejnami GECO (jedná se o „trafiky“, které najdete nejčastěji v nákupních centrech nebo třeba v metru, na vlakovém nádraží apod.). Po schválení půjčky vám tato může být vyplacena v hotovosti na některé z partnerských prodejen.

Půjčka až 20000 Kč i bez potvrzení o příjmu

Zatímco při první žádosti o peníze můžete dostat maximálně 8000 Kč (ale zase je to zadarmo a bez poplatků), při opakovaném půjčování peněz se vám zvyšuje úvěrový limit až na 20000 Kč. K vyřízení této nabídky na peníze také nepotřebujete potvrzení o příjmu od svého zaměstnavatele.

Pořád váháte? Nebojte se – tuto půjčku si můžete nezávazně vyzkoušet, nic vás to nestojí. Tak si o ni požádejte ihned.