Sociální karty v roce 2014 - více informací k ukončení sKaret zde.

Půjčka do 20 000 Kč ihned na účet i bez potvrzení o příjmu

Dostali jste se snad do náhlé finanční tísně a nevíte teď kudy kam? Schází vám peníze do výplaty, nebo snad potřebujete rychle zaplatit nějaké nečekané výdaje? Mohla by vám pomoci půjčka do 20 000 Kč? Úvěr, kde můžete dostat peníze ihned na účet v bance, už do 15 minut? Pak se podívejte, co byste mohli snadno rychle získat i vy.

Krátkodobá nebankovní půjčka do 20 000 Kč umožňuje všem rychle získat peníze. První půjčku zde můžete mít zdarma – bez úroků a bez poplatků. K vyřízení úvěru se obejdete bez potvrzení o příjmu ze zaměstnání.

Krátkodobá nebankovní půjčka do 20 000 Kč

Krátkodobé nebankovní půjčky nabízí přes internet celá řada finančních společností. Tyto rychlé půjčky mají obvykle společné to, že si o ně můžete požádat jen přes internet a peníze můžete mít k dispozici ještě dnes.

Do této kategorie se řadí i tato půjčka do 20 000 Kč. I zde si o finanční prostředky žádáte přes internet. Není na tom nic složitého. Vyplníte pouze jednoduchou online žádost, doložíte požadované doklady a údaje a do 15 minut můžete mít peníze na účtu v bance.

První půjčka do 20 000 Kč je zadarmo

Velkou výhodou, kterou má tato půjčka do 20 000 Kč (oproti jiným nebankovním úvěrům), je možnost půjčení peněz zadarmo. To pro vás znamená, že pokud uhradíte celou splátku včas (to co jste si na začátku půjčili do sjednané doby), pak vás to nic nestojí.

Pokud svou první půjčku do 20 000 Kč uhradíte nejpozději do 35 dní (5 týdnů) v plné výši, pak je to bez úroků a bez poplatků)

Mezi hlavní výhody patří hlavně:

  • Rychlá půjčka od 500 Kč do 20 000 Kč
  • Peníze máte na 1 – 35 dní
  • Vyřízení přes internet do 15 minut
  • Bez ručitele a bez zástavy
  • Bez potvrzení o příjmu ze zaměstnání

Jaké podmínky musíte splnit, aby vám schválili půjčku?

Mezi hlavní požadavky, kladené na žadatele o finanční prostředky, patří především tyto:

  • Platný občanský průkaz a minimální věk 18 roků
  • Vlastní bankovní účet
  • Platnou platební kartu VISA nebo MasterCard
  • Výpis z bankovního účtu
  • Mobilní telefon a kontaktní emailová adresa

Opravdu mi půjčí peníze bez potvrzení o příjmu?

Ano, u této půjčky nepotřebujete ke schválení potvrzení o příjmu ze zaměstnání. To ale pochopitelně neznamená, že by byla půjčka schválena někomu, kdo je zcela bez příjmu. Předpokladem pro získání úvěru je to, že máte nějaký pravidelný měsíční příjem, ze kterého budete schopni splácet. Tento příjem by měl být vidět na výpisu z bankovního účtu, který k žádosti přikládáte.

Jak rychle dostanu peníze na účet v bance?

Pokud je půjčka schválena, peníze jsou ihned odeslány. Můžete je mít na účtu v bance ještě dnes, do 15 minut. Pokud máte účet u některé české banky – Komerční banka, Moneta, Česká Spořitelna, ČSOB, Raiffeisenbank, Fio Bank, pak máte peníze prakticky ihned. Bankovní převod do jiné banky může trvat delší dobu.

Podrobné informace o půjčce a online žádost

Pokud vás tyto informace zaujaly, pak si můžete o peníze ihned požádat. Online žádost o půjčku do 20 000 Kč najdete zde. Dozvíte se i více informací, které by vás mohly zajímat.